Droga Krzyżowa w intencji Polonii i Polaków za granicą

Transmisja online
Miejsce: Dom Arcybiskupów Warszawskich
Nabożeństwo w kaplicy Domu Arcybiskupów Warszawskich poprowadzi bp Wiesław Lechowicz. Transmisja na naszej stronie i kanale Youtube Archidiecezji Warszawskiej.
W piątek 3 kwietnia bp Wiesław Lechowicz, delegat Episkopatu Polski ds. Polonii i Polaków za Granicą, odprawi w kaplicy Domu Arcybiskupów Warszawskich Drogę Krzyżową w intencji Polonii i Polaków • Nabożeństwo rozpocznie się o godz. 15.00 • Transmisja online na kanale You Tube Archidiecezji Warszawskiej.

„Od kilku lat z inicjatywy Stowarzyszenia “Wspólnota Polska” odprawiane są raz w okresie Wielkiego Postu drogi krzyżowe w intencji Polonii i Polaków za granicą. W bieżącym roku, w wyjątkowym czasie ze względu na pandemię, chciałbym zaprosić naszych Rodaków żyjących poza granicami kraju do wspólnej modlitwy dzięki bezpośredniej transmisji Drogi Krzyżowej” – powiedział bp Wiesław Lechowicz.

Droga Krzyżowa zostanie odprawiona w piątek 3 kwietnia o godz. 15.00 w kaplicy Domu Arcybiskupów Warszawskich, gdzie modlił się Sługa Boży kard. Stefan Wyszyński. „Spotkajmy się razem, aby w krzyżu Pana Jezusa znaleźć umocnienie, pokój i nadzieję” – zachęcił delegat Episkopatu Polski ds. Polonii i Polaków za Granicą.

Nabożeństwo Drogi Krzyżowej będzie transmitowane na stronie i kanale You Tube Archidiecezji Warszawskiej