Materiały audio

Nowy rok akademicki na Politechnice Warszawskiej i w duszpasterstwie akademickim “Sandał”

W niedzielę 29 września bp Piotr Jarecki przewodniczył mszy świętej inaugurującej rok akademicki 2019/2010 na Politechnice Warszawskiej oraz w duszpasterstwie akademickim “Sandał” • W Eucharystii w kościele Najświętszego Zbawiciela wzięli udział przedstawiciele władz uczelni oraz licznie zgromadzeni studenci

Nocne czuwanie w intencji synodu. Młodzi jadą na Jasną Górę

Młodzież archidiecezji warszawskiej włącza się w sztafetę modlitewną w intencji synodu biskupów i młodzieży całego świata. Młodzi wezmą udział w czuwaniu na Jasnej Górze w nocy z soboty 20 na niedzielę 21 października. Na Jasną Górę wybierają się m.in. młodzi, którzy już teraz szykują się na Światowe Dni Młodzieży w Panamie.

Prezentacja III tomu “Pro memoria” Prymasa Wyszyńskiego

Miejsce: Dom Arcybiskupów Warszawskich

Prezentacja III tomu „Pro memoria” Prymasa Wyszyńskiego odbędzie się w poniedziałek 8 października o godz. 17.00 w Domu Arcybiskupów Warszawskich z udziałem kard. Kazimierza Nycza. Wezmą w niej także udział redaktorzy naukowi tomu: Iwona Czarcińska i ks. dr Andrzej Gałka a także dr Ewa Czaczkowska – autorka najnowszej biografii Prymasa Wyszyńskiego, członek zespołu redakcyjnego serii wydawniczej „Pro memoria”.

Rekrutacja na PWTW: propozycje dla małżeństw, “teologia dla zabieganych” i Akademia Dziennikarstwa