“Jutro Niedziela” na rok B jest już dostępna w przedsprzedaży

Analizy czytań na wszystkie niedziele roku B można już zamawiać w przedsprzedaży. Do 28 października "Jutro Niedziela. Rok B" jest dostępna w promocyjnej cenie. Wysyłka zamówionych egzemplarzy rozpocznie się 2 listopada, możliwy będzie także odbiór osobisty

Książkę można zamówić poprzez poświęconą jej stronę internetową http://jutroniedziela.stacja7.pl/ Tam też można zapoznać się z jej zawartością, szatą graficzną oraz rekomendacjami.

Zamówienia można także składać telefonicznie: +48 511 827 700 a od listopada “Jutro Niedziela. Rok B” będzie dostępna w sklepie internetowym: https://dobroci.pl/ oraz w księgarniach.

Cały cykl „Jutro Niedziela” obejmie trzy tomy, zgodne z cyklem lekcjonarza na rok A, B i C oraz tom czwarty “Uroczystości i święta”.

Link do broszury o “Jutro Niedziela. Rok B” >> PDF

 

To przewodnik dla wszystkich, którzy chcą świętować niedzielę poprzez pogłębione przeżywanie Mszy świętej. Daje odświeżającą i głęboką wiedzę na temat czytań biblijnych. Szczególnie polecam tym, którzy chcą wiedzieć więcej.

kard. Kazimierz Nycz


“Jutro Niedziela” zawiera dużo najnowszej, fenomenalnie redagowanej wiedzy biblijnej, podzielonej na strawne jednostki. Książka zachwyca formą, bogactwem i logiką prezentacji. To jest inny poziom analizy biblijnej. Publikacja ma szczególną wartość dla młodych, bo pokazuje, że Pismo Święte to nie legendy czy baśniowa, mitologiczna lektura – “Jutro Niedziela” ukazuje w Biblii dramaturgię historii ludzkiego doświadczenia, w które wkracza Pan”

ks. prof. Henryk Witczyk, kierownik Katedry Teologii Biblijnej Nowego Testamentu KUL