Briefing przed XIII Marszem Świętości Życia

We wtorek 10 kwietnia o godz. 11.00 zapraszamy na briefing z udziałem organizatorów XIII Marszu Świętości Życia. Pod hasłem „Jestem za życiem!" przejdzie on ulicami Warszawy w niedzielę 15 kwietnia.

Podczas spotkania w Domu Arcybiskupów Warszawskich w imieniu organizatorów marszu głos zabierze Beata Chojnacka z duszpasterstwa rodzin archidiecezji warszawskiej.

Ponieważ organizatorzy chcą na tegorocznym Marszu Świętości Życia zwrócić uwagę na adopcję jako opcję dla małżeństw niemogących mieć dzieci, do Państwa dyspozycji będą również rodzice adopcyjni Agnieszka i Krzysztof Stasiakowie oraz Zofia Dłutek, dyrektor Katolickiego Ośrodka Adopcyjnego w Warszawie. Inicjatywie będzie towarzyszył w mediach społecznościowych hasztag #adOPCJA

Podobnie jak w poprzednich latach, przed marszem zostanie zorganizowana akcja „Pielucha dla Malucha”. Zebrane artykuły dla niemowląt zostaną przekazane zarówno do prowadzonego przez archidiecezję warszawską Domu Samotnej Matki w Chyliczkach  jak również do podobnej placówki prowadzonej przez warszawsko-praską Caritas w Zielonce.

Organizatorami marszu są: archidiecezja warszawska i diecezja warszawsko-praska.

archwwa.pl